Мереживо шантильї з паєтками оптом

Найтонше, аристократичне французьке мереживо шантильї, розшите блискучими паєтками - матеріал, який при потраплянні променів світла грає всіма своїми гранями. "Блискучі" тканини сьогодні в моді: вони користуються величезним попитом серед наречених, які бажають слідувати актуальним трендами.

Модні подіуми 2018: назад до стилю ретро

Мереживо з паєтками для весільного плаття дозволяє відтворити типаж вінчального вбрання 20-30-х років минулих часів. Сьогодні це кричущий відгомін епохи "Великого Гетсбі". Весільні сукні приталеного крою з плавними лініями, відшиті з шифону, атласу або шовку, прикрашені мереживом або гіпюром шантильї з паєтками - запорука створення елегантного і розкішного образу нареченої. Але за твердженнями стилістів і дизайнерів, "блискучі тенденції" - вибір сміливих, рішучих і готових до експериментів представниць прекрасної статі.

 Самі по собі паєтки - це блискучі, найчастіше круглі пластинки із пластику, що  відображають світле покриттям, перламутрове або металізоване. Людству вони відомі з часів Стародавньої Індії. Тоді для їх виготовлення використовувалися дуже тонко розкатані дорогоцінні метали - срібло і золото. До класичних же паєток, що застосовують в наші дні, відносять також шестигранні, конусоподібні і каплеподібні різновиди.

Мереживо шантильї - найтонша тканина з шовкових і лляних ниток, що з'явилася у Франції на зламі 18 і 19 століття. Ніжні палітурки її волокон, витончені і химерні орнаменти моментально зарахували матеріал до предметів розкоші. А доповнивши його розсипом блискіток, з'явилася тканина, популярність якої не згасає і понині. Вона чудово підходить як для пошиття весільного плаття, так і фати.

На що звернути увагу

Модельєрам-конструкторам варто пам'ятати, що віддавати перевагу потрібно простим видам крою, працюючи з мереживом, розшитим блискітками: воно саме по собі має ефектний вигляд. Мереживо з паєтками - напівпрозорий матеріал, тому, відшиваючи весільну сукню для скромних і стриманих дівчат, рекомендується використовувати тканинну підкладку: так вони будуть відчувати себе комфортно і захищено.

Якісне мереживо з паєтками відрізнити досить легко від недорогих аналогів. Досить придивитися до нитки, якою закріплені блискітки до матеріалу. Якщо вони вплітаються в структуру тканини, а при обриві не починають розпускатися - перед вами висококласний, продукт. Саме таке мереживне полотно чекає на вас в каталозі інтернет-магазину Wedding World. Купити його можна як оптом, так і в роздріб, з доставкою по Україні та в країни ближнього зарубіжжя.