Шантильї

Array
(
  [custom_f_3] => Array
    (
      [var_name] => custom_f_3
      [display] => 3
      [header] => Колір:
      [smartSearch] => 0
      [dispCounter] => 0
      [options] => Array
        (
          [49564f525923464646464630] => Array
            (
              [id] => 49564f525923464646464630
              [label] => IVORY#FFFFF0
              [selected] => 0
              [type] => option
              [active] => 1
            )

          [574849544523666666666666] => Array
            (
              [id] => 574849544523666666666666
              [label] => WHITE#ffffff
              [selected] => 0
              [type] => option
              [active] => 1
            )

        )

      [active_tree] => Array
        (
        )

      [clearType] => this
    )

  [price] => Array
    (
      [var_name] => price
      [display] => 5
      [header] => Ціна:
      [type] => float
      [clearType] => this
      [options] => Array
        (
          [0] => Array
            (
              [name] => price[0]
              [value] => 
              [label] => MOD_CF_RANGE_FROM
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_min_value] => 0
            )

          [1] => Array
            (
              [name] => price[1]
              [value] => 
              [label] => to
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_max_value] => 500
            )

        )

    )

)
Фільтрувати по:

Мереживо шантильї з кордом - особливий шик

З тим, що майже для кожної дівчини день весілля - одне з найяскравіших подій життя, сперечатися складно. І тому до його підготовки представниці прекрасної статі підходять з таким трепетом. Особливо це видно під час пошуку вінчального вбрання. Деякі дами замість того, щоб розглядати модні каталоги і подіуми, вважають за краще замовити індивідуальний пошив сукні. Адже це - можливість втілити в життя оздоблення мрії. В якості матеріалу для пошиття вбрання нареченої часто вважають за краще мереживо шантильї з кордом. Воно чудово поєднується з атласом і евросіткой. Це не просто модний писк сезону, а безсмертне класичне рішення. А класика - нестаріючий тренд.

Трохи про тканину

Мереживо шантильї з кордом - це різновид мережива, поверх якого щільним шнуром - власне кордом - вишиваються візерунки та орнаменти. За класичними канонами, які прийшли з Франції часів Наполеона ІІІ, орнаменти візерунків відшиваюся  дрібною точковою решіткою, яка в деяких частинах малюнка - для додання йому глибини і обсягу - плететься з особливою щільністю і густотою. Обриси візерунків, так само як і ажурних сіток "point marriage" (так звані "п'ять отворів", від французького "cinq trou"), окантовує шовкова нитка підвищеної щільності. В результаті тканина набуває особливої розкоші і дорогого виду.

Мереживо шантильї з кордом - відмінний матеріал не тільки для сукні і фати. Ним також можна декорувати корсаж, обідки шлейфу, робити хитромудрі декоративні вставки. Важливо пам'ятати, що мереживо - напівпрозора тканина, тому скромним дівчатам рекомендується використовувати більш щільну підкладку під неї. Особливо в разі, якщо мова йдеться про верхню частину вбрання.

Де придбати?

 Якщо ще кілька років тому якісне мереживо було дорогим і дефіцитним товаром. Сьогодні ж можна купити мереживо з кордом оптом в Україні для весільного плаття або для фати. Цей феномен легко піддається поясненню: багато українських виробників досягли світового рівня якості вироблених тканин. Так що можете бути впевненими в тому, що вибираючи мереживо або гіпюр шантильї з кордом в каталозі Wedding World, ви отримаєте матеріал для пошиття вбрання чудової якості за доступною ціною.

 На сторінках нашого сайту вас чекає не тільки величезний вибір тканин за демократичною вартістю в тому числі мереживо - розшите і нерозшите, шантильї, з кордом і без нього, але також і можливість придбати матеріал оптом і в роздріб. Бонусні програми та знижки постійним клієнтам, швидка доставка в будь-який куточок країни та близького зарубіжжя - наш сервіс також приємно здивує вас.