Готові весільні аплікації для обробки корсета

Мереживні аплікації - прекрасний спосіб швидко і красиво прикрасити одяг, призначений для урочистих подій і не тільки. Проявивши трохи фантазії, можна переробити навіть повсякденні речі, зробивши з них оригінальне вбрання. Але найбільш затребуваний такий вид декору, все ж, для перетворення весільних суконь: він не тільки прикрашає їх, але і допомагає стати унікальними, незвичайними, вражаючими.

Наречені часто вибирають вбрання з аплікаціями, адже більшість з них дійсно розкішні і виглядають як дорогі аксесуари або вишивка ручної роботи. Завдяки ним, можна з легкістю декорувати рукав, низ фати, шлейф або поділ сукні. Але сучасні дизайнери і модельєри світу весільної моди особливо цінують готові аплікації на корсет, які спрощують роботу зі створення суконь без втрати якості і унікальності готового виробу.

Різновиди корсетних аплікацій: який зробити вибір

Якщо постає питання про те, який вид аплікацій краще купити, то варто спочатку уважно вивчити наявний асортимент і чітко уявити майбутні моделі весільних суконь. Так, вибір величезний! Різноманітність фактур, відтінків і допоміжних деталей просто вражає! Тільки за стилістикою декору аплікації поділяють на більш ніж 4 види, серед яких особливо популярні абстрактний і квітковий. Додатково вони можуть бути розшиті і прикрашені такими елементами:

  • намистинами і перлами;

  • стразами, кристалами і бісером;

  • авторською вишивкою;

  • вмілим вплітанням шовкових ниток;

  • паєтками і об'ємними накладними квітами.

Технологія нанесення на основну тканину також досить проста - варто тільки зняти захисні шари, докласти композицію до основи і пропрасувати через пергаментний папір. За бажанням можна закріпити краю виробу вручну або прострочити.

Весільні аплікації для корсетів - прекрасна можливість створити ексклюзивне вбрання.

Правильний вибір продукції - успішний шлях до пошиття нового шедевра. Придбати вподобаний товар в Україні, що поставляється від надійних постачальників і виробників безпосередньо, можна в інтернет-магазині «Весільний світ». Консультанти сайту допоможуть визначитися з вибором, організують доставку в будь-яку частину країни. Демократичні ціни, широкий вибір і гідний сервіс гарантовані. Приєднуйтесь до наших щасливих клієнтів і створюйте ексклюзивні весільні сукні!