Співробітництво

Компанія «Весільний Світ» пропонує мереживо, гіпюр, аплікації та аксесуари, різноманітні тканини від кращих виробників світу для оптових покупців. Ми маємо великий досвід в цій сфері і володіємо значними напрацюваннями в даній області. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти Вам і надати висококваліфіковану допомогу по будь-якому питанню. Ми пропонуємо взаємовигідні умови для своїх клієнтів і гарантуємо високу якість своїх товарів.

Як здійснити замовлення?

Зайдіть на наш сайт і виберіть потрібну продукцію. Натиснувши кнопку «купити» перевірте правильність зазначеного товару за кількістю. Переконавшись в тому, що все вірно за допомогою розділу «кошик», натисніть «оформити замовлення». Заповніть всі обов'язкові поля з контактною інформацією одержувача. Після стовідсоткової оплати здійснюється доставка продукції. Якщо у Вас виникають питання з доставки та оплати - звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів (при необхідності користуйтеся службами Viber WhatsApp). Також Вам може знадобитися «онлайн допомогу», вікно якої знаходиться внизу сайту. Для уточнення всіх деталей щодо Вашого замовлення найближчим часом після заповнення форми Вам передзвонить наш фахівець, який задасть Вам всього кілька питань. Замовлення обробляються тільки в робочі дні. З понеділка по п'ятницю 9: 00-17: 00 - час прийому телефонних дзвінків.

Доставка

Мінімальна сума замовлення складає 1500 грн. Він доставляється за допомогою служби «Нова Пошта» за один-три дні після внесення оплати. У нас є можливість доставити придбану Вами продукцію в Росію та інші країни СНД зручним для Вас способом за 5-10 днів. Вартість доставки в цьому випадку складе 40-60 $. Мінімальна сума замовлення - 400 $. Сподіваємося, що умови співпраці, які пропонує компанія «Весільний Світ» будуть максимально зручними для Вас, і з нашою допомогою Ваша справа буде процвітати, адже бездоганну якість нашої продукції стане прекрасним фактором для поліпшення Вашого іміджу і задоволення потреб Ваших клієнтів. При цьому ми ведемо свою цінову політику таким чином, щоб Ви отримували кращі товари за прийнятною вартістю. Звертайтеся до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі Ваші додаткові запитання. І зроблять все можливе для того, щоб Ви були задоволені нашою з Вами спільною роботою на всі сто відсотків.