Сітка - багатофункціональна тканина для пошиття весільних суконь

Тканина сітка дуже популярна завдяки своїй різноманітності і ефектності. Вона складається з різних за формою (круглих, квадратних, шестикутних, ромбів, фігурних) і розмірами (від дрібних до дуже великих) структурних елементів - осередків. Тому така незвичайна сітка для сукні оптом додасть навіть самому простому вбранню привабливості та ексклюзивності.

Тисячу років тому люди вручну плели сітки, але не для виготовлення одягу. Як тканина сітка з'явилася у Франції в 15 столітті. Для її виготовлення використовували шовк, а служила вона для пошиття фіранок, вишивання, захисту від комах. Зараз асортимент цієї тканини досить великий, а область застосування обширна.

Для виробництва сітки використовується поліестер, можуть додаватися волокна віскози або еласто. Також застосовуються різні нитки, від товщини і еластичності яких залежить тип і жорсткість самої тканини: фатин - жорсткий, шифон і гіпюр - м'які, стрейч - еластичний.

Тканина сітка відрізняється:

  • жорсткістю;

  • щільністю;

  • прозорістю;

  • еластичністю;

  • низькою гігроскопічністю;

  • не зминається;

  • здатністю добре тримати форму;

  • зносостійкістю.

Найбільш затребувана сітка для виготовлення весільних суконь. Тут вбрання може бути повністю або частково зроблене із сітки, а також сітка може бути будь-яким декоративним елементом виробу. Купити тканину сітка оптом можна для виготовлення спідниць, нижніх спідниць, фати. Сітка добре поєднується з трикотажними, шифоновими, шовковими, лляними тканинами.

Створюючи моделі весільних суконь, модельєри часто використовують цю тканину для декорування області декольте або подолу, для виготовлення рукавів або інших елементів. Тому купити тканину сітка в Україні оптом зараз можна різних типів, видів, кольорів і відтінків. Якщо вам потрібна сітка для весільної сукні оптом, то зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлений весь асортимент товару, який задовольнить навіть найвимогливіших покупців.

Сітка для весільних суконь оптом - це великий вибір якісної продукції за дуже приємними цінами, професійні консультації, якісне обслуговування і швидка доставка. З інтернет-магазином Весільний Світ здійснювати покупки легко!