Жорсткий фатин - різновид весільної сітки

Серед різноманіття тканин одну з провідних позицій займає сітка - прозоре полотно, нитки якого сплетені. Широко затребувана сьогодні сітчаста тканина у світі весільної моди - прозорий, легкий і пружний фатин. Лише тільки ми чуємо його назву - і перед очима проноситься образ нареченої і пишне весільне торжество.

Фатин відводиться особливе місце серед інших тканин. У багатьох весільних сукнях пишна спідниця шиється з такого матеріалу. Шедеври багатьох відомих будинків моди створюються з використанням сітчастого полотна. Стильні та розкішні вінчальні оздоблення з сучасних весільних колекцій з об'ємними спідницями, від погляду на які перехоплює подих, буквально полонять жіночі серця.

Якщо ви шукали, де можна купити фатин жорсткий недорого - ви потрапили за потрібною адресою. Цей розділ сайту - спеціально для вас.

Використання сітчастих матеріалів

Фатин володіє багатьма позитивними властивостями. він:

  • тримає форму;

  • не мнеться;

  • не деформується.

За рахунок вищесказаного, жорсткий фатин досить добре зарекомендував себе як матеріал для виробництва модних весільних вбрань. Він потрібен для пошиття нижніх спідниць і пишних спідниць, весільних суконь і аксесуарів, декоративних весільних елементів і прикрас.

Тканина з сітчастою фактурою зазвичай буває жорсткою, напівжорсткою і м'якою. При цьому, чим жорсткіше сітка, тим краще вона тримає форму. Для створення романтичного образу нареченої професіонали рекомендують купити фатин жорсткий - це найкраща тканина для подібної роботи - повітряна і невагома, здатна перетворити навіть найскромніший фасон в вишукане, незвичайне вбрання.

Напівпрозора сітчаста основа, гіпоалергенність, гігроскопічність - це ще не всі переваги жорсткої сітки. Після прання вона дуже швидко висихає і постає в первісній формі, не втрачає зовнішній вигляд, тому в прасування абсолютно не потребує. Фатин не піддається впливу сонячних променів, відмінно утримує форму, яку йому надали. Але є один нюанс, про який слід пам'ятати: жорсткий фатин може подряпати тіло і порвати капронові колготи.

Тканина жорстка сітка можна купити не тільки модельєрам-конструкторам, але і декораторам: це універсальний матеріал, за допомогою якого можна виграшно підготувати зал для проведення пишного торжества.

Фатин - завжди актуальна і модна сітчаста тканина

Фатин жорсткий оптом і в роздріб для шиття і декору можна придбати в інтернет-магазині Wedding World. Ми надаємо товари тільки найвищої якості. Жорстка сітка оптом в Україні продається як самостійний матеріал для пошиття одягу, створення елементів декору, а також вона може бути канвою для вишивання або основою для мереживного плетіння. Завдяки своїм параметрам, цю тканину легко декорувати - прикрасити вишивкою, кольоровим принтом, люрексом, паєтками. У продажу є жорсткий фатин різноманітних кольорів і обробок. Вам потрібно купити оптом жорстку сітку? В цьому ми вам з радістю допоможемо.