Тканина гіпюр - кращий вибір для весільних і вечірніх суконь

Гіпюр - унікальний матеріал, завдяки якому навіть найскромніший фасон весільної сукні можна перетворити в ексклюзивне, неперевершене і зачаровуюче погляди вбрання. При цьому варто пам'ятати, що тканину не рекомендується використовувати одну, а потрібно комбінувати з іншими матеріалами - в такому випадку виріб буде легким, повітряним, витонченим.

Гіпюр вперше почали виготовляти в Італії, хоча його назва родом з Франції, і означає воно «повітряне мереживо». На прозорій основі розташовуються мереживні візерунки, орнаменти, елементи - так виглядає гипюровое полотно. Нерозшитий гіпюр для весільного плаття - легка сітка з ажурними деталями - зробить сукню  розкішною.

Корисна інформація про гіпюрову тканину

Нерозшитий гіпюр для сукні оптом купують для пошиття вбрання, його елементів, аксесуарів, для декору різних предметів. Основою гіпюру служить синтетична тканина з нейлону, люрексу, лайкри, поліестеру, акрилу, а шовковими, лляними, бавовняними або синтетичними нитками виконуються декоративні елементи. Нерозшитий гіпюр найбільш часто проводиться методом зчіпки - опуклі візерунки з'єднуються сполучними елементами. Хоча на вигляд він дуже ніжний і невагомий, на дотик досить жорсткий. Для виготовлення весільних суконь і аксесуарів ми пропонуємо гіпюр нерозшитий оптом всіх різновидів:

  • ніжний, красивий, шикарний класичний,

  • щільну, сувору, ошатну шкіру-гіпюр,

  • найтоншу прозору сітку,

  • святковий, що наділений чарівним шармом, гіпюр з люрексом,

  • еластичний трикотажний гіпюр.

Рішення купити нерозшитий гіпюр для сукні - дуже правильне, так як тканина може похвалитися певними перевагами: її зовнішній вигляд цікавий і оригінальний. Сам матеріал же універсальний, тому використовується не тільки в пошитті весільних суконь і аксесуарів, а й інших речей. Полотно в міру еластичне, добре пропускає повітря. З нього можна виготовити сукні будь-яких силуетів. З недоліків слід виділити лише те, що не бажано використовувати тканину саму - в цьому випадку плаття буде досить відвертим. Носити гіпюрові вироби слід акуратно, так як матеріал цей тонкий і делікатний - якщо ненавмисно зачепитися, можуть залишитися затяжки.

Гіпюр - неперевершений показник краси, витонченості, вишуканості

У нашому інтернет-магазині "Весільний Світ", ви можете купити гіпюр нерозшитий в Україні за найдоступнішими оптовими цінами. Прокрутіть наш онлайн-каталог і переконайтеся самі, що асортимент радує наявністю тканини різних видів, кольорів, з розкішними узорами. Підібравши різні потрібні вам варіанти, ви можете купити гіпюр нерозшитий оптом, що відповідає найвибагливішим запитам і вимогам.