Ніжне мереживо шантильї - асортимент інтернет-магазину "Весільний Світ"

Шантильї - повітряна, елегантна, витончена тканина, яка дарує жінкам ніжність і чарівність. На легкій повітряній основі сплітаються нитки в різноманітні візерунки, створюють унікальну фактуру. Матеріал, який вражає красою, використовують для пошиття та оздоблення вбрання для урочистих заходів. Попит на розкішне оздоблення великий, тому серйозним виробникам вигідно купувати мереживо шантильї для сукні оптом.

Мереживні весільні сукні модними були завжди. Але особливо популярні вони стали після церемонії одруження Кейт Міддлтон. Модельєри не перестають експериментувати з фасонами, силуетами, довжиною рукавів, вирізами, декором. При цьому незмінним залишається благородний ажур - легкий, з матовою поверхнею: натуральні шовкові або бавовняні нитки делікатно переплітаються на тонкій сітці і утворюють квіткові орнаменти. Полотно м'яке і відмінно драпірується, воно ідеально підходить для створення чуттєвого, вишуканого образу. Для цього майстри закуповують мереживо шантильї для весільного плаття оптом.

Завжди актуальна прикраса

До вінчального вбрання нареченій потрібна фата. Її вибір - завдання досить серйозне, тому що все повинно виглядати гармонійно. Голову молодої традиційно прикрашали саме мереживним покровом. Це класичний варіант, що не втрачає своєї актуальності, підкреслює цнотливість, ніжність, витонченість, шарм, чарівність образу. Мереживо шантильї для весільної фати оптом купують для створення елегантного аксесуара. Мила панянка в обрамленні ніжного ажура виглядає жіночно і велично.

Купуючи мереживо шантильї для фати оптом, ви зможете виготовити різні моделі, види, варіанти ексклюзивної прикраси, яке може бути повністю мереживною або прикрашеною ажуром по краю. Візерунчастий матеріал гарний сам по собі, але за бажанням на нього можна нашити будь блискучий декор. У будь-якому випадку, слід враховувати, що шантильї буде головним акцентом, тому плаття треба підбирати з особливою ретельністю - воно повинно бути більш скромним, зшитим з гладкої тканини, щоб уникнути зайвої громіздкості.

Для особливих випадків

З французького ажуру виходять шикарні вечірні туалети. Багато іменитих дизайнерів у своїх колекціях представляють мереживні сукні для різних урочистостей або моделі, в яких є візерункові елементи. Коли виникає необхідність пошиття ошатних предметів гардероба, то краще купити мереживо шантильї для вечірньої сукні оптом. Матеріал дозволяє експериментувати, створювати різноманітні фасони. Вона відмінно поєднується з шовком, атласом, оксамитом. Незалежно від статури і росту кожна красуня може підібрати собі романтичне оздоблення для виходів у світ.