Замовляйте корсетную сітку оптом в інтернет-магазині "Весільний Світ"

Весільна сукня - «одноразовий» предмет гардероба для дівчини. Здавалося б, що для нього може підійти будь-яка зовні красива тканина. Насправді, це не так. Вбрання нареченої повинне бути ідеальним протягом усього насиченого подіями дня. Тому до весільних матеріалів пред'являються специфічні вимоги для збереження загального вигляду сукні до кінця торжества. Полотно має бути міцним, зручним, комфортним, легким, приємним, що не м'ятися, відповідати фасону. Цим критеріям відповідає корсетна сітка для весільної сукні, здатна навіть найпростішу модель перетворити в оригінальну і розкішну.

Простота і оригінальність в одному сплетінні

Корсетная сітка ефектна і приваблива завдяки своїй різноманітності. Є кілька різновидів полотна, що відрізняються:

  •  ступенем жорсткості;

  •  еластичністю;

  •  щільністю;

  •  товщиною;

  •  прозорістю.

Різні також форми і розміри структурних елементів - дірочок: круглі нагадують кольчугу, квадратні - рибальські мережі, правильні шестикутники схожі на соти, ромби або інші фігури утворюють цікаві ажурні візерунки. Особливу переплетення ниток дозволяє орнаменту не спотворюватися під час ношення виробу.

Матеріал виготовляється з поліестеру, можуть бути додані віскозні або еластенові волокна. Тканина гігроскопічна, зносостійка, відмінно тримає форму, практично не мнеться. Гладка однорідна поверхня надає ніжності, легкості. Сукні або їх елементи з сітчастої тканини виглядають ніжно, неповторно, заманливо, грайливо.

Для пошиття вбрань для наречених зазвичай використовується велика кількість сітчастого полотна, тому весільним ательє і салонам вигідно купувати корсетну сітку оптом. Варіабельний розмір дає можливість використовувати сітку як самостійний матеріал, так і в поєднаннях з більш щільними полотнами - трикотажем, атласом, шифоном, шовком, льоном, євросіткою. Можна купити корсетну сітку в Україні будь-яких варіантів, забарвлень, фактур, а також тоновані, матові, металізовані, блискучі різновиди, з вишивками, паєтками, витисненим орнаментом, оригінальними малюнками, кольоровим напиленням.

Сітчастий матеріал досить невибагливий в експлуатації і догляді. Завдяки великому і різноманітному асортименту, купити корсетну сітку в інтернет-магазині Wedding World можна в відповідно до ваших потреб і запитів.