Швейні замки - важливий вид фурнітури

Виробництво сукні для весільного торжества - вельми копіткий і відповідальний процес. Тут потрібна не тільки фантазія, колосальна посидючість, майстерність, а й якісні матеріали. При пошитті вінчального вбрання важливо приділяти увагу кожній деталі і дрібниці. Тому однієї хорошої тканини для успіху недостатньо. Зовнішній вигляд і зручність сукні багато в чому залежить від правильно підібраної фурнітури - добротної, красивою, яка додасть виробу особливого лоску.

При пошитті весільного плаття потрібні замочки-блискавки. Вони застосовуються в якості застібок, а в дизайнерських моделях можуть бути використані навіть як елемент декору. Видів блискавок є декілька, але функціонують вони всі однаково. Замки відрізняються довжиною, розміром, матеріалом виготовлення. Замок для сукні купити в Україні можна для вирішення будь-якої задачі - вибір залежить від фасону і стилю вбрання.

Вибір правильного замка впливає не тільки на зовнішній вигляд плаття, але і на його зручність при носінні.

В інтернет-магазині Весільний Світ в асортименті представлені замки оптом різних типів:

*  спіральні;

*  тракторні;

*  металеві;

*  потайні і ін.

У виробництві весільних суконь найбільш поширені потайні застібки, які ідеально підходять для легких виробів з тонких і м'яких тканин. Гарні такі блискавки тим, що їх ланки розташовуються на виворітній стороні виробу і в застебнутому вигляді майже не видно.

Замки на сукні оптом у нас ви знайдете різні по конструкції: роз'ємні та нероз'ємні. Нероз'ємні досить прості і оснащені обмежувачами по обидва боки. Роз'ємні блискавки мають обмежувач з гніздом для бігунка на одній тасьми нижнього краю; штифт, розташований на іншій тасьмі, входить в це гніздо і з'єднує обидва краї. При використанні такого типу застібки у виробництві вбрання потрібно добре закріпити його нижні краї, тому що навантаження на них більше, ніж на всю конструкцію.

Користуються попитом у виробництві суконь для наречених застібки, що мають спеціальний захист від мимовільного розстібання. Невеликі шипи розташовуються між ланками блискавки і не дають можливості бігунка переміщатися. Є деякі різновиди цієї конструкції, всі вони надійні при експлуатації. У нас ви можете такі весільні замочки купити оптом.

В онлайн-каталозі представлений великий асортимент застібок різних видів, розмірів і кольорів. Якісні замки для сукні оптом купити в Україні - не проблема. З усіх питань щодо товарів, цін, умов замовлення та доставки звертайтеся до наших менеджерів.