Кольорове мереживо шантильї оптом

Щоб пошити розкішну весільну або вечірню сукню, що привертає до себе погляди оточуючих, тільки основної тканини буде недостатньо. Знадобиться додатковий матеріал для декору. Шантильи і мережива кольорові ідеально підходять для цієї мети.

Сучасні дівчата у великому виграші - у них є величезний вибір тканин для створення сукні мрії. Можна створити справжній дизайнерський шедевр, використовуючи ті чи інші матеріали, в тому числі і шантильї кольорові. Це унікальна тканина, яка у Франції в епоху Марії Медічі була ознакою королівської розкоші. Її волокна химерно переплітаються, утворюючи химерний, ажурний і елегантний узор. Практично невагома і напівпрозора, вона вражає своєю легкістю.

Якщо кілька століть назад шантильї кольорові виготовлялося виключно вручну, і коштувало шалені гроші, то сьогодні процес виробництва механізований. Це означає, що в ціні матеріал став доступний всім бажаючим. Тепер кожна представниця прекрасної статі може купити кольорове шантильї для створення чарівного вечірньої сукні. Для великих ательє і весільних салонів кращі покупки тканини оптом, що виправдовується і з фінансового, і з практичного боку.

Візерунок кольорового шантильї завжди відрізняється складністю побудови композиції і увагою до найменших елементів і досконалістю виконання окремих деталей. Великі, переважно рослинної тематики орнаменти, з химерними квітами, в яких явно читаються ніжні троянди, тюльпани, романтичні іриси, дзвіночки та безліч інших, заповнюють собою практично всю площу мереживної тканини. Багатство колірної палітри - запорука того, що матеріал припаде до смаку тим, хто любить приймати нестандартні і оригінальні рішення.

Створюйте ексклюзивні  ажурні сукні з кольоровим шантильї від Wedding World

Кольорові мережива шантильї купують для найрізноманітніших цілей, не обмежуючись створенням вечірніх і весільних суконь. Тому асортимент інтернет-магазину "Весільний Світ" постійно оновлюється для того, щоб у наших клієнтів була можливість використовувати його для втілення в життя різних дизайнерських задумок.

Кольорові шантильї від Wedding World - це найтонша і ніжна тканина різних відтінків, яка в руках талановитих і креативних дизайнерів, модельєрів-конструкторів і швачок обов'язково перетвориться в ексклюзивні жіночі вбрання, що відповідають актуальним модним тенденціям. Подаруйте дівчатам можливість виглядати по-королівськи! Оформіть замовлення за вигідною ціною, а ми подбаємо про його швидку доставку по Україні, а також в країни ближнього зарубіжжя.