Купуйте чашечки для весільних суконь оптом

Створення суконь - вечірніх, весільних, театральних - вимагає не тільки якісних тканин, а й відповідної швейної фурнітури. Особливо, якщо у вбранні відкрита спина, чи використовується корсет - не обійтися без чашок - аксесуара, призначеного для підтримки грудей і створення красивого декольте.

Чашечки незамінні там, де використання бюстгальтера неможливо або недоцільно. Тому технологи розробили новий різновид білизняний фурнітури, яка вдало формує гармонійні обриси тіла жінки практично будь-якої статури. Ще одна незаперечна перевага - вони не сковують рухи і не травмують шкіру, оскільки позбавлені жорстких і незручних металевих кісточок.

Оскільки весільний сезон 2018 не вніс в модні тренди кардинальних змін, весільні вбрання з відкритим верхом і корсетом все ще користуються популярністю, як і і кілька минулих років. Їх особливість як раз і полягає в недоцільності використання звичайних бюстгальтерів з бретелями. Щоб домогтися ефекту "push up" і зробити форми грудей привабливими, в верхню частину оздоблення вшиваються індивідуально підібрані чашки. Аналогічний принцип їх використання в інших типах суконь.

Чашечки до суконь: різновиди

Класичний балконет. Застосовуючи чашки такого типу, дизайнери отримують злегка округлі лінії декольте. Крайні точки лінії каркаса розташовані на одній висоті. Підходить для грудей середніх розмірів.

Глибокі чашки: відкриті по каркасу в центральній частині, це вибір консервативних представниць прекрасної статі. Вони акуратно і гармонійно окреслюють класичні і лаконічні форми декольте, не роблячи образ дівчини ні надмірно пуританським, ні надмірно відвертим.

Неглибокі відкриті: додаткова підтримка грудей завдяки перпендикулярному канту робить їх ідеальним вибором для власниць пишного бюста. Лінія декольте - злегка округла.

Чашки з ефектом "пуш-ап" - незамінний аксесуар, який не тільки комфортно підтримує, але і візуально збільшує і округлює груди.

З огляду на специфіку використання, чашки до суконь і корсетів представлені в світлих тонах: білому і тілесному. Завдяки цьому рішенню вони не просвічуються крізь основну тканину виробу.

В інтернет-магазині тканин і швейної фурнітури "Весільний Світ" вас чекають чашки для відкритої сукні різноманітних моделей і розмірів, а також безліч інших товарних позицій. Ви можете купити потрібний товар як оптом, так і в роздріб. Ми напряму працюємо виключно з перевіреними постачальниками, тому наші ціни - одні з найбільш демократичних у всій Україні! Заходьте на сторінки нашого сайту, ознайомтеся з асортиментом і переконайтеся в цьому самі!