Фурнітура

Фільтрувати по:

Асортимент атласних стрічок оптом

Традиційними аксесуарами, як і пряжки, ґудзики, шнури, є атласні стрічки - універсальна прикраса і відмінний спосіб надати виробу незвичності та індивідуальності. У виробництві весільних суконь вони використовуються в якості декоративного оздоблення. Атласні стрічки оптом купують майстри дли пошиття великої кількості вбрання.

Атласні стрічки оптом дуже популярні та поширені у виробництві суконь для наречених, а також для виготовлення весільних аксесуарів. Прикрашена таким чином сукня завжди виглядає елегантно, а сама стрічка дуже красиво переливається під променями сонця, що додає святкового настрою. Серед великого кольорового різноманіття можна придбати атласні стрічки для весільної сукні оптом, щоб втілити в життя дизайнерські фантазії і підібрати цікаву фурнітуру для декору виробів. За допомогою стрічок з атласу можна красиво відтінити основну тканину, створити контраст або підкреслити гармонію однієї кольорової гами. Стрічки для обробки сукні оптом різної ширини потрібні для різних цільових призначень. Вузькі і середньої ширини екземпляри використовують для затягування корсета, обробки деяких елементів сукні, а також прикраси деяких весільних дрібниць, широкі - в основному для поясів, бантів. Розкішно і багато виглядають вишиті саме такими атласними стрічками різні квіти, якими можна прикрасити сукню нареченої, фату, сумочку.

Декоративні стрічки для сукні оптом розрізняються за фактурою. Тут є багато цікавих варіацій: на поверхні розміщуються тематичні орнаменти або малюнки, тиснення, принти, різні люрексові вставки або вишивка золотими, срібними або металізованими нитками, візерунки з блискучого декору. Основа тасьми може бути гладкою з обох сторін або тільки з одного.

Атласні стрічки оптом для весільної сукні широко використовуються у весільній тематиці. Щільні, міцні, непрозорі, в той же час м'які і ніжні - вони дуже довго зберігають свій оригінальний блиск.

Купити атласні стрічки оптом в Україні - розумний вибір ще й тому, що вони безпечні для здоров'я:

  • не токсичні;

  • не викликають алергії;

  • не електризуються.

З ними легко працювати, так як, завдяки спеціальному потовщення по краю, нитки не розпускаються і стрічка добре драпірується.

Купити атласні стрічки оптом в Україні високої якості ви можете в нашому інтернет-магазині Весільний Світ. У нас ви за лічені хвилини можете придбати атласні стрічки оптом різних кольорів і розмірів, за допомогою яких створюються неповторні, ексклюзивні, незвичайні вироби.