Замовляйте французьке мереживо шантильї оптом

Розкіш, королівські сукні, дорогі аксесуари, найтонша робота, багатство, вічна магія жіночності - такі асоціації викликають у кожного мережива, особливо якщо це французькі шантильї - показник аристократизму, елегантності, шарму. Мереживні тканини використовуються для пошиття легких, ефектних силуетів. Такі моделі приваблюють своєю розкішшю. Шантильи нерозшиті - матеріал завжди модний, спокусливий, що чарує, викликає захоплення, милує око.

Кілька століть тому виключно багаті знатні дами могли дозволити собі вишукані вбрання з дорогого французького ажуру, зробленого вручну. У наш час він доступний людям з будь-яким достатком, тому дизайнери і модельєри використовують його у виробництві весільних, вечірніх, коктейльних, бальних суконь. За допомогою мережив вигідно підкреслюються тонку талію, витончені шийки, красиві плечі, шикарний бюст і створюються таємничі, ніжні, жіночні, розкішні образи. Кольорові особливості додають чарівності ніжній шкірі.

Витонченість кожного завитка

 Нерозшиті шантильї для сукні відрізняються пластичністю, піддатливість, дозволяють комбінувати і поєднувати в одному виробі кілька його різновидів. Так виходять унікальні сукні з неповторними орнаментами. З мережива можна зшити ціле плаття або деякі його елементи:

  •  рукава;

  •  спідницю;

  •  ліф і ін.

Розкішно виглядає прикрашена ажуром лінія талії, поділ, фата. Для цього виробники все частіше практикують покупку шантильї нерозшиті оптом з різними візерунками. Мереживне полотно наповнене цікавими квітковими, рослинними, абстрактними композиціями. Урочисто виглядають великі і дрібні малюнки - троянди, маки, іриси, тюльпани, букетики та інші - складні за будовою і неперевершені за виконанням.

Шантильи нерозшиті для весільного плаття будь-якого забарвлення - прекрасний варіант для створення ексклюзивного виробу. Тканина, представлена ​​в інтернет-магазині Wedding Word, відрізняється високою якістю плетіння, міцністю, легкістю текстури, оригінальністю орнаментів, акуратними і однаковими формами осередків у плетінні. Вона чудово гармоніює з різними матеріалами, фасонами, предметами гардероба і стилями. Матеріал отримав світове визнання, багато іменитих виробники суконь для наречених використовують його в роботі. Сучасні дизайнери і модельєри-конструктори добре орієнтуються в нових тенденціях б'юті-індустрії і купують шантильї нерозшиті в Україні, щоб створювати чарівні вироби.