Атлас - незамінна тканина для весільних і вечірніх суконь

Атлас - благородна тканина з розряду сатинових тканин, гладенька з лицьового боку, а з вивороту - матова, м'яка. Завдяки рівній поверхні і хорошому ковзанню атлас ідеально підходить для виробництва ошатних предметів гардероба. Матеріал родом з Китаю, з 19 століття і до сьогодні випускається в багатьох країнах. Тому сьогодні купити тканину атлас оптом в Україні - це легко.

Завдяки особливому переплетенню ниток (шовкових, напівшовкових, поліестерових, ацетатних, нейлонових, віскозних, бавовняних) при виготовленні тканини, досягається виняткова гладкість і благородний блиск. Тканина атлас для сукні оптом можна вибрати будь-якої необхідної товщини - дуже тонкої (для легких суконь) або дуже щільною (для виготовлення благородних суконь для наречених).

Якщо ви збираєтеся тканину атлас купити оптом, то можете вибрати її різновиди:

  • «Хан» - найбільш якісний атлас (використовується у виробництві одягу для представників вищого суспільства і весільних суконь класу лакшері);

  • «Ментенон» - світлий і темний матеріал з вишитими квітами;

  • «Тріанон» - тканина з контрастними малюнками або візерунками;

  • «Помпадур» - атлас в темних відтінках із золотистою вишивкою.

У нас ви можете придбати всі варіанти тканини атлас в інтернет магазині оптом. Також ми пропонуємо великий вибір гладкофарбованих і візерункових атласних тканин, на яких - надзвичайно красиві жакардові, друковані, вишиті або тиснені орнаменти.

Купити тканину атлас дешево в Україні можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину Весільний Світ. Відомо, що цей матеріал виглядає розкішно і святково, при цьому дуже якісний і міцний, довговічний (при правильному догляді), непрозорий, з високими гігроскопічними властивостями, гіпоалергенний, не схильний до електризації, і просто чудово драпірується. При цьому вироби з атласу благотворно впливають на організм - не викликають подразнень шкіри, і навіть покращують її стан. Весільна або вечірня сукня з атласу - це розкішно, благородно, елегантно, вишукано. Тому варто тканину атлас купити в Україні оптом.

Атласні сукні особливо затребувані в наш час. З цієї чудової тканини виготовляють не тільки святковий одяг, а й різні аксесуари, а також шикарні штори, скатертини, покривала. Якщо ви шукайте тканину атлас оптом дешево, то звертайтеся до нас. У нашому каталозі представлена ​​тканину різних видів, кольорів, товщини. Тканина атлас оптом - вигідна пропозиція для вашого бюджету!