Фурнітура

Array
(
  [price] => Array
    (
      [var_name] => price
      [display] => 5
      [header] => Ціна:
      [type] => float
      [clearType] => this
      [options] => Array
        (
          [0] => Array
            (
              [name] => price[0]
              [value] => 
              [label] => MOD_CF_RANGE_FROM
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_min_value] => 0
            )

          [1] => Array
            (
              [name] => price[1]
              [value] => 
              [label] => to
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_max_value] => 500
            )

        )

    )

)
Фільтрувати по:

Коса бейка оптом в інтернет-магазині "Весільний Світ"

Зовнішній вигляд одягу залежить не тільки від його дизайну і вибору матеріалів, але і від якісності пошиття. Надійні шви й акуратно оброблені вирізи – це завжди показник хорошої якості! Найпростішим способом обробки виробу вважається пришивання косої бейки.

Коса бейка оптом – це прикладна тасьма або смужки тканини, нарізані під кутом 45 градусів і з підігнутими всередину краями. Завдяки такому способу виробництва, її застосовують на непрямих і нерівних зрізах – обробки вирізу горловини, пройми, окантовки низу та інших деталей одягу, де необхідно приховати тканинні зрізи, а також в тих місцях, де неможлива обточка. При цьому вона не утворює складок і не зміщується. Ділянки одягу, окантовані косою бейкою, виглядають красиво й охайно, а також вони захищені від розтягування, та головне – правильно пришити цю деталь. У весільному виробництві коса бейка використовується для окантовки декольте весільних суконь, країв спідниці та рукавів, фати. Пришивання бейки здійснюється за допомогою спеціальної лапки на швейній машинці.

Буває кілька видів косої бейки, в залежності від тканини, з якої вона виготовлена. Найбільш затребувані:

 • атласна;

 • бавовняна;

 • металізована і ін.

Ширина косої бейки оптом, яка використовується в пошитті якісного й ошатного одягу, різна – в межах від 10мм до 40мм.

Ассортимент 

В інтернет-магазині «Весільний Світ» можна купити атласну косу бейку оптом в бобінах (бренд «Star Bias») – в асортименті багата кольорова палітра. Вам легко вдасться підібрати потрібні варіанти кольору і відтінку, які будуть гармонійно відповідати вашим виробам. Також є і варіації самої поверхні – з атласним або матовим блиском. Ширина тасьми становить, в основному, 15-20 мм, а довжина – в різних метражах (25м, 32м, 45м, 60м, більш 100м). Вже при покупці від однієї бабіни діє ціна для косої бейки оптом, яка набагато дешевша за ту, яку пропонують інші магазини швейної фурнітури в Україні. Обрані в каталозі варіанти косої бейки ви можете замовити онлайн, попередньо заповнивши форму для реєстрації. Доставка здійснюється у відділення транспортної компанії «Нова пошта» або «Укрпошта», або можливий самовивіз.

Також ми пропонуємо звернути увагу на весільні тканини оптом і фурнітуру для весільних суконь, які є в нашому асортименті. Співпраця з «Весільний Світ» – це можливість придбати в одному місці всі необхідні матеріали для пошиття весільних суконь і фат, розкішних вечірніх нарядів, святкових дитячих суконь, нарядних костюмів і т.п. Ми піклуємося, щоб ви отримували для пошиття тільки найкраще і найякісніше!