Коса бейка оптом в інтернет-магазині "Весільний Світ"

Зовнішній вигляд одягу залежить не тільки від його дизайну і вибору матеріалів, але і від якісності пошиття. Надійні шви й акуратно оброблені вирізи – це завжди показник хорошої якості! Найпростішим способом обробки виробу вважається пришивання косої бейки.

Коса бейка – це прикладна тасьма або смужки тканини, нарізані під кутом 45 градусів і з підігнутими всередину краями. Завдяки такому способу виробництва, її застосовують на непрямих і нерівних зрізах – обробки вирізу горловини, пройми, окантовки низу та інших деталей одягу, де необхідно приховати тканинні зрізи, а також в тих місцях, де неможлива обточка. При цьому вона не утворює складок і не зміщується. Ділянки одягу, окантовані косою бейкою, виглядають красиво й охайно, а також вони захищені від розтягування, та головне – правильно пришити цю деталь. У весільному виробництві коса бейка використовується для окантовки декольте весільних суконь, країв спідниці та рукавів, фати. Пришивання бейки здійснюється за допомогою спеціальної лапки на швейній машинці.

Буває кілька видів косої бейки, в залежності від тканини, з якої вона виготовлена. Найбільш затребувані:

  • атласна;

  • бавовняна;

  • металізована і ін.

Ширина косої бейки, яка використовується в пошитті якісного й ошатного одягу, різна – в межах від 10мм до 40мм.

Ассортимент 

В інтернет-магазині «Весільний Світ» можна купити оптом атласну косу бейку (бренд «Star Bias») – в асортименті багата кольорова палітра. Вам легко вдасться підібрати потрібні варіанти кольору і відтінку, які будуть гармонійно відповідати вашим виробам. Також є і варіації самої поверхні – з атласним або матовим блиском. Ширина тасьми становить, в основному, 15-20 мм, а довжина – в різних метражах (25м, 32м, 45м, 60м, більш 100м). Вже при покупці від однієї бабіни діє оптова ціна, яка набагато дешевша за ту, яку пропонують інші магазини швейної фурнітури в Україні. Обрані в каталозі варіанти косої бейки ви можете замовити онлайн, попередньо заповнивши форму для реєстрації. Доставка здійснюється у відділення транспортної компанії «Нова пошта» або «Укрпошта», або можливий самовивіз.

Також ми пропонуємо звернути увагу на весільні тканини і фурнітуру, які є в нашому асортименті. Співпраця з «Весільний Світ» – це можливість придбати в одному місці всі необхідні матеріали для пошиття весільних суконь і фат, розкішних вечірніх нарядів, святкових дитячих суконь, нарядних костюмів і т.п. Ми піклуємося, щоб ви отримували для пошиття тільки найкраще і найякісніше!