Аксесуари

Array
(
  [price] => Array
    (
      [var_name] => price
      [display] => 5
      [header] => Ціна:
      [type] => float
      [clearType] => this
      [options] => Array
        (
          [0] => Array
            (
              [name] => price[0]
              [value] => 
              [label] => MOD_CF_RANGE_FROM
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_min_value] => 0
            )

          [1] => Array
            (
              [name] => price[1]
              [value] => 
              [label] => to
              [size] => 6
              [maxlength] => 13
              [slider_max_value] => 500
            )

        )

    )

)
Фільтрувати по:

Купуйте ґудзики Swarovski оптом

Блиск і розкіш – головні два супутника весільного торжества, які найяскравіше втілюються в самому блискучому вбранні красуні-нареченої. Пришивні Стрази Сваровські-це шикарний елемент декору для елітної весільної сукні. Така деталь надає яскравого сяйва білосніжному вбранню, даруючи йому істинного витонченості, наповнюючи його жіночністю і красою. Купити гудзики Сваровські в Україні можна за дуже привабливою ціною, з оперативною доставкою та гарантією якості на нашому сайті.

Замовляти ґудзики Swarovski оптом вигідно

Насправді купувати гудзики Swarovski оптом вигідно, адже представлені в каталозі компанії "Весільний Світ", вони обійдуться Вам набагато дешевше, ніж при роздрібній купівлі в будь-якому іншому українському інтернет-магазині. Упаковка містить 24 гудзики Сваровські, діаметром по 16 мм кожна. Оптимальний розмір для будь-якої сукні. Кілька таких сяючих прикрас, і будь-яка модель перетворитися в унікальну, неповторну і яскраву.

Пришивні Стрази Сваровські

Для тих, кого відштовхує застаріле слово «ґудзик», пропонуємо розглянути зовнішній вигляд цього товару: насправді це великі стрази, які зовсім необов'язково використовувати для затягання в петлі. Самі по собі вони є чудовою прикрасою і несуть в першу чергу декоративну, а не практичну функцію.

 Цінність і популярність Swarovski в світі

 • недарма ці прості і часом воістину крихітні грановані камінчики стали настільки широко поширені не просто в Європі, а в усьому світі. Адже така маленька деталь буквально «створює» всю урочистість і надає цінності будь-якому наряду. А основні складові успіху прості:
  низька ціна, в порівнянні з справжніми цінними каменями;

 • сяйво, яке притаманне ювелірним виробам.

Ці два пункти допомогли розсипним кристалам австрійської компанії буквально завоювати весь світ!

Ґудзики Swarovski оптом в інтернет-магазині "Весільний Світ" 

З асортиментом цих та безлічі інших товарів, які завжди цікаві і актуальні для власників весільних салонів і ательє, можна ознайомитися на сайті нашої компанії. Тут же вказані діючі ціни, а також є короткий опис кожного найменування каталогу. Продаж проводиться по всій Україні, доставка замовлень будь-якої складності відбувається в найкоротші терміни.