Мереживна тасьма оптом

Мереживо - найтонша ніжна сітчаста тканина з орнаментом або ажурним візерунком. Зазвичай полотно прикрашають квітковими візерунками, абстракцією, геометричними формами та іншими різноманітними фігурними варіантами. Будь-які мережива - незаперечна ознака багатства і розкоші. З використанням мереживного полотна, мереживних смужок або елементів створюються казкові, повітряні, неймовірно красиві весільні сукні. Будь-який різновид витонченого ажуру зробить образ нареченої витонченим, загадковим і неперевершеним.

Щоб вінчальне вбрання було оригінальним, треба купити вузьке мереживо для весільних суконь. Такі мереживні смужки використовуються в основному для оздоблення корсета або низу сукні, фати, прикраси весільних аксесуарів та інтер'єру для проведення свят. Вузьким мереживом неможливо перевантажити виріб, навпаки - його використання підкреслює вишуканість виробу і відмінний смак винуватиці торжества.

Вузьке мереживо - витонченість, легкість, привабливість

Вузьке стрічкове мереживо вважається вишуканим декором, так як має здатність перетворювати будь-який, навіть, найпростіший стандартний виріб. Найбільш часто цей оригінальний різновид використовується для оздоблення. Така ажурна тасьма з квітковими і рослинними мотивами і модними орнаментами допоможе втілити в життя сміливі і незвичайні дизайнерські фантазії і безсумнівно додасть витонченості і привабливості сукні.

  • Мереживо шантильї - найчарівніше і найпопулярніше: на тоненькій сіточці вишиті вишукані химерні візерунки, чудові завитки, саме полотно тонке, досить м'яке, неймовірно красиве. Ажурна стрічка шантильї вражає своєю розкішністю.

  • Декоративні мереживні крайові смужки бувають двох видів: з фігурними краями по обидва боки або рівними з одного боку. Для оздоблення краю найкраще підійде другий варіант, а поверхню тканини прикрашають першим різновидом.

Слідуючи за польотом своєї фантазії при створенні чергового весільного шедевра, необхідно мереживо вузьке купити оптом, щоб мати достатньо матеріалу для творчості. З мереживних стрічок виходять оригінальні візерунки, їх можна просто нашити у вигляді хвилястих ліній на рукавах, спині та інших частинах сукні, прикрасити ними область декольте і т.д.

Купити вузьке мереживо в Україні - інтернет-магазин "Весільний Світ"

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити не розшите, кордове, розшите паєтками, бісером, перлами, з додаванням люрексу мереживо шантильї вузьке оптом, вузьке стрічкове мереживо оптом, вузьке крайове мереживо оптом. Для вас великий асортимент якісної продукції, представлений в широкому колірному діапазоні і різних варіантах виконання. Вибирайте!