Мереживо з кордом - тканина для пошиття весільних суконь

Мереживо - ніжне і повітряне - в наші дні особливо актуальне і популярне. Весільні вбрання можуть бути повністю мереживними або декорованими мереживними вставками в зоні декольте, на талії, виріз на спині. Мереживо - це розкішно, романтично і дорого. Процес створення мереживного полотна досить складний, багатогранний і не менш витратний. Але ми пропонуємо вам придбати в нашому інтернет-магазині Весільний Світ мереживо з кордом оптом дешево. Цей благородний матеріал завжди в моді. Будь-яка сукня з нього виглядає дуже спокусливо, чарівно, чудово.

Кордове мереживо - вид мереживного полотна, мереживо-вишивка - одна з найбільш популярних тканин, які використовують для пошиття та декорування весільного вбрання.

Традиційно кордове мереживне полотно - це прозора дрібна сітка з об'ємними малюнками у вигляді квітів і листя. Об'єм, опуклість, рельєфність і виразність, підкреслюють красу візерунку завдяки використанню у вишивці міцного атласного шнура або товстої кордової нитки. Бісер і паєтки найчастіше використовуються для прикраси кордового мережива. А саме мереживо ідеально підходить для декорування топів і окантовки фати.

Де використовувати цей матеріал?

Кордове мереживо користується величезною популярністю серед творців вінчального вбрання. Тому, якщо вибір якісної тканини для вас завдання непросте - ми допоможемо її вирішити: у нас ви можете купити мереживо з кордом оптом. Ми пропонуємо якісну продукцію за доступними цінами. Асортимент інтернет-магазину порадує достатком товарних позицій, завдяки чому, напевно, можна купити мереживо з кордом оптом в Україні найвищої якості і з бажаними характеристиками, візерунком і відтінком.

Мереживні весільні сукні зараз на піку популярності. Мереживо настільки універсальне, що, в залежності від задумів і розробок модельєрів, може одночасно вдало підкреслити достоїнства і приховати вади, бути сміливим або романтичним, сексуальним або сором'язливим, класичним або ультра-модним. Відповідно до ваших переваг і смаків, ви завжди зможете мереживо з кордом оптом купити в Україні.

Головна відмінна риса кордового мережива - рельєфний контур, обшитий по краю орнаменту товстою блискучою ниткою. Тканина сама по собі надихає дизайнерів і радує любительок розкішних суконь. Мереживо з кордом можна комбінувати з різними тканинами. А повністю мереживне вбрання буде дуже елегантним, урочистим і жіночним. Ми пропонуємо мереживо з кордом оптом і в роздріб, замовити яке ви можете в декілька кліків мишкою.