Вишукане весільне мереживо, розшите бісером, паєтками, стеклярусом

Що може бути красивіше ніжного мережива? Правильно: тільки мереживо розшите бісером, стеклярусом, перлами, паєтками, намистинами і іншим блискучим декором. Ці маленькі «блискітки» нашиваються на всі вигини вишуканого орнаменту, що надає мереживу в цілому неймовірну вишуканість і розкіш. Саме розшите мереживо - головна родзинка королівського образу нареченої. Примітно, що всі шикарні сукні осіб з вищого світу прикрашені саме розшитим мереживом.

Звичайно, пошиття весільних суконь, не обходиться без декору, найпопулярнійшоим видом якого служать елементи і вставки з розшитого мережива. Купити мереживо розшите оптом в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Весільний Світ. Ми пропонуємо виключно високоякісну продукцію. Така тканина частково розшивається вручну. В процесі виготовлення обов'язково контролюється кожен етап обробки матеріалу.

Підбираючи мереживну тканину для пошиття весільного вбрання, можна уявити, яким розкішним воно буде. Для створення ексклюзивної неперевершеної сукні купити розшите мереживо оптом - зважене рішення. Ознайомтесь з каталогом продукції на нашому сайті і виберіть все, що вам потрібно.

Перед вами великий вибір:

  • мереживо розшите різним декором;

  • сітка або гіпюр з машинною вишивкою сутажною ниткою, або розшиті вручну;

  • вузьке розшите мереживо для декорування низу сукні, корсета або ліфа, для виготовлення фати і ін.

Різноманітність візерунків, кольорів і відтінків дає можливість втілити в життя сміливі дизайнерські ідеї і зшити неповторне плаття-мрію. Мереживо розшите купити слід ще й тому, що використовуючи його у виготовленні вбрання, вам не потрібно буде додатково вишивати елементи сукні або фату. З розшитим мереживом плаття виглядає закінченим і самодостатнім, до нього не потрібні додаткові аксесуари.

Мереживо завжди заслуговувало особливої ​​уваги, вражало красою і вишуканістю. Сучасні мережива можуть бути будь-якого кольору, відповідно до цього підбирається і декор для вишивки, тому полотно завжди виглядає дуже гармонійно. Купити розшите мереживо в Україні для пошиття різних суконь, блуз, топів, спідниць, оздоблення планок, зони декольте, манжетів ви можете, зробивши замовлення на нашому сайті. У нас ви завжди можете придбати мереживо розшите оптом і в роздріб. З будь-яких питань, що стосуються асортименту, цін, доставки вас проконсультують наші менеджери.