Замовляйте гіпюр розшитий паєтками оптом

У наш час великою популярністю у весільній моді стали користуватися сукні з гіпюру. Ця тканина, від якої неможливо відірвати погляд, справді магічна! Неможливо залишатися байдужим, розглядаючи ці химерні орнаменти, вензелі і завитки, плавні лінії. Варіанти гіпюрового полотна знайдуться на будь-який смак: чарівний ніжний не розшитий гіпюр, розкішний кордовий гіпюр або гіпюр для весільної сукні з паєтками, стразами, бісером, перлами.

Кожна наречена може вибрати відповідний їй фасон весільного вбрання, а розшите гипюровое  додасть її образу романтичності, оригінальності і унікальності, а також візуального ефекту багатства, помпезності і шику. Купити гіпюр для сукні з паєтками рівноцінно купівлі мрії. Ви придбаєте не просто тканину, а непідробний захват і щастя наречених.

Гіпюр з паєтками - популярна тканина для весільних суконь

На вигляд гіпюрова тканина дуже ніжна, витончена, прозора, а на дотик вона досить щільна і жорстка. Матеріалом  для виготовлення полотна служать тонкі шовкові або бавовняні нитки, а для жорсткості і більшої формоустойчивости в процесі виробництва додаються синтетичні волокна - люрексові або поліестерові. Гіпюр розшитий паєтками, потребує дбайливого ставлення. Тканина довго буде зберігати свої найкращі якості при правильному особливому догляді.

Сам по собі гіпюр - тканина тонка, ажурна, витончена, стильна, з воістину аристократичними візерунками, а паєтки роблять її ще прекраснішою. Щоб створити такий особливий вид тканини, використовується високоякісний декор, який довго не втратить свій первісний вигляд і буде довго прикрашати виріб. Полотно розшивається паєтками, при цьому використовується люрексова нитка, яка оригінально переливається при будь-якому освітленні. Цей матеріал зараз на піку популярності у весільній моді, і неодмінно стане головною родзинкою вашого урочистого вбрання.

Чому варто купити гіпюр з паєтками оптом?

Якщо ви хочете пропонувати в каталозі салону весільних аксесуарів надзвичайно красиві і зачаровуючі вінчальні оздоблення - гіпюр для сукні з паєтками оптом - оптимальний варіант покупки. Інтернет-магазин Весільний світ пропонує своїм клієнтам якісне гипюровое полотно всіх різновидів, різних кольорів і відтінків для пошиття  весільних суконь і аксесуарів.

Одним з найбільш популярних видів є гіпюр з паєтками, який найбільш часто використовуваний для створення весільних суконь класу «люкс». Купити гіпюр з паєтками в Україні ви можете прямо зараз на нашому сайті. У нас для реалізації - тільки якісний гіпюр з паєтками оптом і в роздріб для створення чудових вінчальних суконь.