Аплікації

Фільтрувати по:

Аплікації на весільні сукні, розшиті бісером та паєтками

 Сучасні весільні сукні дизайнери часто декорують різними невеликими мереживними елементами, утворюючи з них хитромудрі неповторні візерунки і малюнки. При цьому використовуються не тільки мережива, але і ажурні аплікації різної фактури, властивостей, відтінків. Такі прикраси, які стали дуже популярними останнім часом, роблять вбрання унікальними, неповторними, вишуканими. Тому всі, хто займається виготовленням весільних суконь і аксесуарів, шукають можливість купити розшиті весільні аплікації найкращої якості.

Чому варто купити розшиті аплікації на сукні

Розшиті весільні аплікації - це вироби, на які вручну нашиваються стрази, бісер, бусинки та інші декоративні елементи. Вони використовуються для декору та оздоблення вінчального вбрання і аксесуарів. Купуючи аплікації з вишивкою оптом, ви можете створювати справжній ексклюзивний шедевр. Сукня з розшитими аплікаціями буде сяяти і притягувати до себе захоплені погляди.

Розшиті аплікації виконуються в різних техніках. Слідуючи модним течіям і призначенню, виробники утворюють велику кількість візерунків, орнаментів, роблять аплікації різних фактур, текстур, насиченості, розмірів, стилів. Ці елементи можуть бути не тільки класичні білі, а й інших цікавих привабливих кольорів як однотонних, так і суміщають кілька відтінків. Тому такий декор на шлюбній сукні з легкістю змінить будь-який образ.

Прикрасити:

  •  лінію декольте,

  •  ліфи,

  •  корсети,

  •  спідниці,

  •  спинки,

  •  рукава,

  •  пояса

можна за допомогою вишитих аплікацій. І де б вони не були розміщені, це буде яскравий акцент і головна прикраса виробу. Оригінальні орнаменти, флористичні візерунки, геометричні малюнки на аплікаціях - ідеальний тандем витонченості та ніжності.

"Весільний Світ" працює для вас!

Розшиті аплікації на сукні оптом придбати досить просто, так як вибір продукції великий. Ці декоративні елементи оснащені клейовою основою, яку прикріплюють до виробу за допомогою гарячої праски. Але фахівці рекомендують додатково прошивати край нитками, щоб уникнути відклеювання.

Купити розшиті аплікації в Україні ви можете, не відходячи від комп'ютера, зробивши замовлення прямо зараз. На сторінках нашого онлайн-каталогу розміщено безліч пропозицій одиночних і парних аплікацій різних варіантів, розмірів і кольорів. Тому у вас завжди є і буде можливість купити розшиті аплікації оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і оформити замовлення. Розшиті весільні аплікації оптом з нами - це вигідно!