Поповнення асортименту гіпюру для весільних та вечірніх суконь в оптовому інтернет-магазині «Весільний Світ»

01.11.2018
Весільний гіпюр оптом

Інтернет-магазин «Весільний Світ» з упевненістю можна віднести до одного з самих топових в Україні серед оптових постачальників товарів для весільного бізнесу і не тільки. В асортименті компанії представлені найрізноманітніші товари: тканини, сітки, фурнітура та тканини для декору, серед яких особливе місце відведено гіпюру.

Для того, щоб переконатися в різноманітності асортименту гіпюру від "Весільний Світ", Ви можете особисто відвідати офіційний сайт компанії і купити гіпюр оптом для своїх фабрик по виробництву святкових нарядів.

Даний матеріал дуже популярний серед покупців. Він красивий, елегантний, стильний і досить широко використовується у виробництві не тільки весільних нарядів, але і безлічі інших речей, наприклад, головних уборів, сумок, парасольок і т. д.

Найчастіше його виготовляють з натуральних волокон шовку, льону, бавовни, але є і синтетичні варіанти з люрексу, нейлону, акрилу і не тільки. Технологія виробництва полотна спрямована на те, щоб дизайнери і модельєри могли насолоджуватися роботою з них: легкий і щільний одночасно – він просто незамінний в світі моди. Саме тому каталог сайту ТМ «Весільний Світ» постійно оновлюється, радуючи і дивуючи своїх постійних клієнтів новими надходженнями.

Весільний гіпюр оптом: багатство асортименту

В асортименті компанії яскраво представлені наступні види гіпюру, а саме:

· шикарний з об'ємними квітами у форматі 3-D;

· з різноманітними накладними елементами;

· з блискучими і мерехтливими паєтками;

· чудовий з кордом;

· розшитий і нерасшитый.

 

Додатково варто відзначити і багатство колірної гами даного матеріалу. Так, вас може вразити яскраво-блакитний, бордовий, синій, зелений, чорний, оливковий та інші кольори полотна.

 Нові надходження на сайті-купуйте із задоволенням!

Купити весільні тканини для вечірніх нарядів та іншого святкового одягу запрошує інтернет-магазин «Весільний Світ». Прийнятні ціни, широкий вибір продукції, доставка по Україні, в Росію і країни СНД. Мінімальне замовлення – від 1500 грн. Починайте співпрацю з компанією і втілюйте в реальність найсміливіші дизайнерські ідеї!