Асортимент фатину в інтернет-магазині "Весільний Світ"

Фатин - універсальна і комфортна в роботі модельєра тканина. З неї можна пошити казкове вбрання нареченої і багато інших цікавих розкішних речей. Фатин - прозорий, невагомий, виглядає стильно і сучасно, хоча йому вже майже 200 років!

Американці винайшли сітчасте полотно у першій половині 19 століття. Тоді сітку робили з натуральних матеріалів, тканина була м'якою і щільною та використовувалася в основному для захисту від комах, а також для виготовлення покривал, штор. Після появи синтетичних волокон - нейлону і поліестеру - фатин став пружним і жорстким. Він став застосовуватися в пошитті об'ємного вбрання.

Фатин м'який - властивості, особливості, переваги

Фатин за рівнем жорсткості буває жорстким, середньої жорсткості і м'яким. Кожен з видів має свою сферу використання. З м'якого фатину шиють весільні сукні та їх елементи, фату і аксесуари, роблять різний декор. Така тканина повністю синтетична з напівпрозорою основою. Вона добре пропускає повітря, вологу, рідини, висихає дуже швидко, не мнеться і практично не брудниться.

Виготовлені з м'якого і ніжного сітчастого полотна вироби завжди цікаві, своєрідні, ексклюзивні. Відрізняється цей вид фатину високою щільністю ниток і дуже маленькими дірочками.

Для пошиття суконь для наречених і різних весільних аксесуарів можна купити фатин м'який оптом, так як такий матеріал має ще цілий ряд інших переваг: чудово тримає форму і дозволяє створювати об'ємні складки, пишні волани і збірки. Полотно матове, практично не мнеться, гарне в пранні й догляді, вогнебезпечне. Що стосується кольорової гамми, то вона досить обширна - від спокійних тонів до дуже яскравих відтінків.

Важливий момент, який слід враховувати при виготовленні весільнї сукні - використання декількох шарів фатину може зменшити його здатність пропускати повітря і вологу, створивши тим самим «парниковий ефект». В такому випадку ідеальний вихід - чохол з натуральних тканин. З м'яким фатином працювати досить легко - він не сиплеться при крої, шиється легко, шви не потрібно розгладжувати або відтягувати праскою.

Жорсткий і м'який фатин оптом - пропозиція, від якої неможливо відмовитися!

В інтернет-магазині Весільний світ ви можете купити тканину фатин оптом, м'який і жорсткий, різноманітних кольорів і відтінків, для створення оригінальних креативних моделей весільних нарядів і декоративних прикрас.

М'який фатин купити в Україні, не залишаючи нашого сайту, вигідно ще й тому, що цінова політика на нього дуже демократична, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні.