Мережива і аплікації - весільні тренди 2018-2019

14.09.2018
Весільне мереживо

Інтернет-магазин «Весільний Світ» пропонує купити оптом чудове мереживо та аплікації для пошиття суконь для наречених. Весільна мода не стоїть на місці і диктує свої правила. У новому сезоні 2018-2019 сукні для наречених стають більш витонченими і ніжними. Дизайнери всього світу знову звертаються до мережива, а також використовують у своїх колекціях аплікації. У чому особливості таких нарядів і які тренди є найбільш актуальними?

Мережива і аплікації – кращий декор для сучасних нарядів

Тільки весільне мереживо здатне перетворити навіть строгу сукню класичного фасону в ніжне і вишукане вбрання. Витончені лінії, чудові візерунки привертають увагу. Їх використовують для створення акцентів на сукнях, прикраси спідниці, корсетів, шалі або фати. Повністю мереживні весільні сукні виглядають особливо актуально, так як роблять образ нареченої більш вишуканим і романтичним.

Актуальними в нових дизайнерських колекціях є наступні варіанти мережива:

- нерозшиті з вишуканими візерунками;

 

- цікаві моделі з кордом;

 

- дивовижні мережива з паєтками;

 

- красиві розшиті мережива.

Мереживо розшите

Ще одним трендом весільної моди 2018-2019 є аплікація. З її допомогою можна зробити виріб більш яскравим, розкішним і сучасним. Весільні аплікації виглядають по-особливому чарівно і можуть використовуватися на поясі сукні, спідниці або корсеті.

Весільні аплікації

З їх допомогою можна прикрашати будь весільні тканини, в тому числі гіпюр. При цьому працювати з ними дуже зручно. Особливо цікавими варіантами для створення сучасних суконь для наречених є:

- розшиті і не розшиті аплікації;

 

- з кордом і з пайеткой;

 

- об'ємні вироби;

 

- 3Д аплікації.

 

Сукні з мереживом, з накладними квітами або вишуканими візерунками виглядають яскраво, цікаво і незвично. Вони завоюють увагу наречених.

Весільні аплікації готові

Особливості вибору мережива і аплікацій

Підбираючи матеріали для пошиття весільних суконь, дизайнери звертають увагу не тільки на їх зовнішній вигляд і стиль, але і на якість.

Ви можете купити оптом вироби різного стилю і розміру, об'ємні або вузькі елементи декору. З їх допомогою можна надати стилю сукні ніжності, привабливості, розкоші або більшої вишуканості. У нас Ви зможете зробити оптову покупку вигідно з доставкою, при цьому ціни є найбільш вигідними в Україні.

Такі трендові елементи декору, безсумнівно, привернуть увагу і будуть ідеальним варіантом для створення модних весільних суконь.