Камені

Фільтрувати по:

Кристали Swarovski для прикраси весільних суконь

Для унікальності і привабливості сукні нареченої модельєри-конструктори використовують вишукане оздоблення, що додає сукні неповторності, оригінальності, розкоші і завершеного вигляду.  При всьому різноманітті оздоблювальних варіантів, величезною популярністю користуються камінчики Сваровскі. Тому більшість виробників розкішного вбрання воліють купити камінці Сваровські.

Більше ста років тому Даніель Сваровскі створив компанію, яка почала успішно виробляти кристали з гірського кришталю. Ці штучні камінчики так само красиві, як діаманти. Тому і сукні, декоровані такими стразами, вражають розкішшю і пишністю. А для їх створення кожен виробник може купити камінці Сваровські оптом в Україні. Особливо чудово вони будуть виглядати на тканинах з матовою поверхнею.

Різні за кольором, огранювання, форм і розмірів, що імітують дорогоцінне каміння, стрази Сваровскі замовити або купити можна на сторінках нашого інтернет-магазину. Великий вибір дозволить підібрати необхідні варіанти для створення унікальних суконь, здатних викликати захват як у самої нареченої, так і у всіх гостей, присутніх на церемонії одруження.

Каміння Сваровські оптом - вибір виробників весільних суконь, які використовують дорогоцінні прикраси для декорування елементів сукні:

  • поясів;

  • збірок на спідниці і її подолу;

  • ліфа;

  • корсета;

  • комірця;

  • манжетов;

  • вирізу на спині;

  • шлейфа;

  • для прикраси весільного взуття і аксесуарів.

Плоске дно камінця з декількома отворами для надійного закріплення на тканині за допомогою нитки дає можливість зробити річ ефектною, індивідуальною і неповторною. А при необхідності такі стрази завжди можна перешити на інше місце без шкоди для тканини.

Камінці Сваровські в інтернет-магазині Весільний світ

Ми пропонуємо вам камінці Сваровські оптом недорого - вироби, виготовлені з кришталю або скла і імітують дорогі прикраси. Якщо ви все ще не знаєте де купити камінчики Сваровські, то саме у нас - в інтернет-магазині Wedding World - ви знайдете якісну продукцію різноманітних форм, кольорів і розмірів.

Камінчики Сваровські на сукні оптом потрібні для створення оригінальних малюнків і візерунків, які будуть заворожувати. Здійсніть найсміливіші дизайнерські фантазії в життя за допомогою цих прикрас! Адже стрази, в залежності від кольору і відтінку тканини, можуть яскраво блищати, красиво переливатися або ніжно мерехтіти, що розкриває їх багатогранні ефекти.

 Важливо, що купуючи камінці Сваровскі для весільного плаття оптом, ви не наражаєте на небезпеку здоров'я клієнта, так як кристали екологічно чисті - виробники успішно видаляють шкідливий оксид свинцю, але при цьому камені не втрачають в якості і красі.