Брошки Сваровські оптом в інтернет-магазині "Весільний Світ"

Брошки Swarovski сьогодні - останній писк моди. Ними не упускають можливості доповнити нові колекції навіть імениті дизайнери великих Модних Будинків для подіумних показів на тижнях високої моди. І світ весільної моди просто не міг обійти стороною цю елітну біжутерію. Оригінальні брошки Swarovski, багато інкрустовані кристалами, знову набули злегка забуту популярність і стали невід'ємним атрибутом весільного антуражу. Їх використовують скрізь, де це доцільно: оформляючи букет нареченої, смокінг молодого і, звичайно ж, прикрашаючи весільну сукню.

Унікальне оздоблення - запорука фантастичної гри світла

Брошки Swarovski - мрія не однієї представниці прекрасної статі. Напевно, це єдиний у своїй галузі бренд, який випускає біжутерні прикраси зі стразами, які після всіх етапів огранки, полірування і шліфування прирівнюються в ціні до благородних коштовних каменів. Секрет ювелірного дому Сваровскі в унікальній технології оздоблення спеціального мінералу - оптичного кришталю, після якого виріб набуває високого показника заломлення.

В якості основи для брошок Swarovski можуть використовуватися як сплави благородних металів - срібла і платини. Вони світлі, тому чудово відтіняють ідеально ограновані стрази. Вони міцно і надійно закріплені на підставі, і при попаданні на них найменших променів світла вони починають грати всіма барвами і відтінками веселки.

Краще рішення для декорування весільної сукні

 Брошка з кристалами Сваровські ефектно виглядає на корсеті вінчального вбрання. При цьому класичним носінням прикраси з лівого боку варіанти її розміщення не обмежуються. Оригінальне рішення - приколоти прикрасу на фату, пояс, рукавички або навіть шпильку для волосся.

Брошки Swarovski - прекрасна можливість доповнити образ нареченої, додавши йому невеликий, але яскравий і витончений жіночний акцент. Особливо, якщо вони виконані в квітковому стилі - у вигляді кошика з квітами, листка конюшини або бутона троянди. Але вибравши модель з нестандартним дизайном, можна отримати оригінальний гламурний образ. Навіть весільна сукня, зшита в мінімалістичному стилі, починає вигравати яскравими фарбами, завдяки розкішному декору.

 Незважаючи на те, що брошки Swarovski - недешева розкіш, в інтернет-магазині "Wedding World" ви можете придбати їх за більш, ніж демократичною ціною. Ми - офіційний постачальник ювелірного дому, тому співпрацюючи з нами, виключається будь-яка ланка посередників. Купити брошки ви можете оптом за доступними цінами. Швидка доставка як по Україні, так і в країни ближнього зарубіжжя стане приємним бонусом для покупців.