Весільні аплікації, розшиті паєтками для оптових замовлень

Бажаєте додати весільній сукні блиску, мерехтіння і розкішого вигляду? Ми готові запропонувати рішення: використовуйте для декорування вбрання мереживні аплікації з паєтками. Достаток орнаментів, квітів ниток, розмірів, форм і розташування блискіток по виробу надають творцям вінчального вбрання відшивати воістину королівські сукні. Асортимент аплікацій з паєтками на сайті Wedding World настільки великий, що можна бути впевненим в тому, що ідентично прикрасити дві весільні сукні ніяк не вийде. Кожне плаття буде унікальним і неповторним.

Сфера використання

Ніжні і елегантні аплікації з паєтками чудово підходять для створення автентичного візерунка не тільки на сукні, корсеті і поясі, але також і фаті нареченої. Історично склалося так, що блискітки свідчать про високе становище дівчини в суспільстві. Вони почали застосовуватися для прикраси предметів жіночого одягу ще в Стародавній Індії. Але в ті часи паєтки виготовлялися шляхом найтоншого розкочування дорогоцінних металів і додаванням пластинок дископодібної форми.

 З розвитком технологій і матеріалів блискітки стали виготовляти не тільки з золота або срібла, а й з пластмас з вставками з натурального або штучного перламутру. Розширилася і колірна палітра як самих аплікацій, так і паєток. Підібрати можна будь-які кольори і відтінки декорацій: потрібна тільки фантазія дизайнера сукні, побажання нареченої-замовниці і розуміння принципів сполучуваності квітів.

Щоб надійно зафіксувати аплікацію з паєтками на тканини, досвідчені швачки рекомендують використовувати нейлонові нитки, підбираючи їх в тон основного матеріалу. А щоб переконатися, що паєтки надійно закріплені на основі, досить уважно придивитися до того, куди йде фіксуюча нитка: якщо в глибину основи, і непомітні її обриви - перед вами високоякісна продукція.

 Де придбати

У каталозі інтернет магазину тканин і швейної фурнітури "Весільний Світ" для вас представлені весільні розшиті аплікації з паєтками виключно бездоганної якості. Кожен елемент ажурного орнаменту виконаний зі скрупульозною і філігранною точністю, декоративні блискітки надійно зафіксовані, а край виробу акуратно оброблений. І це - не єдина причина купити аплікації з паєтками у нас. Одні з найнижчих цін по всій Україні, швидка доставка не тільки в будь-який куточок країни, але і в ближнє зарубіжжя, знижки та бонуси постійним клієнтам - все це чекає вас вже сьогодні!