Весільні аплікації з кордом для пошиття суконь

Кожна наречена мріє про унікальну весільну сукню, в якій би вона виглядала справжньою королевою найголовнішого свята в її житті. У більшості випадків ця мрія втілюється в реальність завдяки дизайнерам вінчального вбрання. Їх секрет простий: правильний вибір тканин, декорів та творчий підхід до процесу. І не в останню чергу в якості прикраси оздоблення використовуються аплікації з кордом.

У весільному сезоні - 2018 "модний переворот" не відбувся. Він став сезоном, що ввібрав у себе всі кращі рішення кількох попередніх. Тому модельєри-конструктори сміливо можуть використовувати перевірені фасони, типи крою, матеріали ... Але текстильна промисловість не стоїть на місці, тому щорічно радує новими і оригінальними весільними аплікаціями на сукні.

Аплікації з кордом мають машинну вишивку різних орнаментів на сітці-основі. Корд - обрамлення орнаменту ниткою, що надає виробу об'ємний вигляд. Колірна палітра може бути досить різноманітною, не обмежуючись класичним білим або кольором слонової кістки. Особливо розкішно виглядає аплікація, вишита нитками золотого відтінку. Корд - елемент декору, що надає сукні ніжні, елегантні і жіночні ноти.

Аплікації з кордом можуть гармонійно розміститися практично на всіх елементах весільної сукні: на ліфі, спинці, корсеті, поясі ... Головне - продуманий підхід з їх використанням. Якщо наречена бажає про стримане вбрання - не варто обшивати весь периметр сукні кордовими аплікаціями. Можна обмежитися двома симетричними вставками по боках ліфа. Але якщо потрібно створити королівську модель - не варто скромничати і обмежуватися парою-трійкою декорацій, інакше дисонансу композиції не минути. Але пам'ятайте, що мереживні аплікації повинні створювати гармонію весільної сукні, але ніяк не порушувати її. Також, крім ефектного виду, аплікації з кордом славляться і своєю високою практичністю: вони вкрай стійкі до механічних пошкоджень, на відміну від інших схожих прикрас.

До успіху разом з Wedding World

Купити мереживні аплікації з кордом на весільну сукню, як і величезний вибір інших декорів та тканин, ви можете, не залишаючи наш сайт. Якщо у вас виникають питання або будь-які складності - сміливо звертайтеся до наших менеджерів: вони нададуть вам детальну і вичерпну інформацію про продукцію з каталогу і допоможуть зробити правильний вибір. Наші ціни - демократичні, а доставка - швидка не тільки по Чернівцям, але і по всій Україні. Також можлива відправка в інші країни - для нас не існує кордонів в наданні якісної продукції для весільних суконь. В руках справжніх майстрів своєї справи наші аплікації з кордом стануть ефективним і дієвим інструментом для процвітання вашого бізнесу.